Piekary, os. Porzeczkowe 3, 62-200 Gniezno
p.filipiak [na] ha-dwa-o [kropeczka] pl
b.janas [na] ha-dwa-o [kropeczka] pl
+48 507 128 939 +48 691 839 923

Donice Lechuza

Nawadnianie zamiast podlewania. Tajemnica pięknych roślin. Nie musisz być ogrodnikiem, by mieć piękne rośliny LECHUZA – system pielęgnacji roślin dla wszystkich, którzy wolą podziwiać.

Zielone i kwitnące rośliny to radość dla oka. Niestety, często brak nam nie tylko czasu, ale i przysłowiowej "dobrej ręki", by móc rozkoszować się pięknie rozkwitającymi roślinami we własnym domu. Dla wszystkich, którzy chcą podziwiać piękne rośliny, nie wkładając w to nadmiernej pracy, firma LECHUZA (wymawiaj „leszusa“ – po hiszpańsku „sowa“) opracowała naczynia do roślin, które same w sobie są już prawdziwą ozdobą mieszkania, domu i ogrodu. Dzięki dodatkowym zestawom do nawadniania i innym akcesoriom zapewniają one tak wiele korzyści funkcjonalnych, że biją na głowę konwencjonalne doniczki.

LECHUZA – oryginał
"Tylko gdy widzisz LECHUZA, ... wiesz, że i w środku jest LECHUZA."
Zwracaj uwagę na logo LECHUZA. Mogą istnieć inne produkty podobne do naszych. Jednak tylko pojemniki do roślin LECHUZA gwarantują Ci nadzwyczajne wzornictwo, komfort i jakość, która zapewnia wspaniały rozwój roślin.

Powody, by wybrać produkty LECHUZA:

  1. Pojemniki do roślin LECHUZA są nietłukące, odporne na mróz i promieniowanie UV oraz są lekkie. Większe pojemniki są wyposażone w funkcję przelewową, dlatego można je stosować również na zewnątrz pomieszczeń.
  2. Wysokiej jakości lakiery o wysokim połysku i metaliczne podkreślają szlachetne wzornictwo.
  3. System nawadniania gleby został opracowany i sprawdzony z udziałem znanych specjalistów i wiodących instytutów. Niezawodnie dostarcza roślinom wodę przez całe tygodnie, minimalizując nakład pracy.


Napis LECHUZA jest gwarancją większej satysfakcji z roślin w biurze i w domu.

ico LECHUZA_PL.pdf